Patogiausi skrydžių paieškos įrankiai dabar

Šiandien kelionės – daugumai lietuvių įperkamas malonumas, yra net ir tokių užkietėjusių keliautojų, kurie sugeba nukeliauti į tolimiausias pasaulio šalis su minimaliomis išlaidomis. 

Visgi, dalis lietuvių pripažįsta, kad skrydžiai iš Lietuvos nėra labai pigūs, tačiau, atidžiai renkantis lėktuvo bilietus, sutaupyti tikrai galima. Šį kartą dalinamės naudingais patarimais, kurie padės sutaupyti ir laiko, ir pinigų. 

Pasinaudokite moderniais skrydžių paieškos įrankiais 

Pigiausią skrydžio variantą galima rasti iš anksto nenurodant kelionės tikslo arba medžiojant paskutinės minutės kelionę. Kyla klausimas, kaip ieškoti patraukliausių lėktuvų bilietų kainų pirmuoju variantu? Viskas gana paprasta, nes šiuo metu internete yra keletas svetainių, pavyzdžiui, „Google.com/flights/“, kuriose, nurodę iš kur skrendate, pamatysite kainų žemėlapį. Taip pat galite pasinaudoti ir „Skyscanner.net“ ir „Momondo.com“ internetiniais puslapiais, kurie palygina ir atrenka pigiausius lėktuvo bilietus iš daugelio skirtingų skrydžių pardavėjų. Tiesa, visa informacija pateikta anglų kalba. Norint to išvengti galima naudotis „Flyzeta.lt“ puslapiu, kuris atlieka tą pačia kainų palyginimo funkciją ir visą skrydžių informaciją pateikia lietuvių kalba.

Nors ne visada paprastesnis ir suprantamesnis, bet gerokai funkcionalesnis ir išsamesnis įrankis bilietų paieškai – Azuon programėlė, instaliuojama į kompiuterį. Programėle nėra sudėtinga naudotis: nereikia žinoti tikslios kelionės datos ir net miesto, į kurį ketinate skristi, pakanka į paieškos laukelį įrašyti šalį, kurioje norėtumėte apsilankyti, ir pati programa atrenka ir pateikia pigiausius lėktuvų bilietų pasiūlymus. O ir norintiems rezervuoti viešbutį programa pateikia ir pigiausius viešbučių pasiūlymus. Tiesa, Azuon programos licencija 3 mėnesiams kainuoja 9 eurus. Visgi, jei keliaujate pakankamai dažnai tokia investicija gana greitai atsipirks.

Nenorintys papildomai mokėti už pigių bilietų paiešką gali pasinaudoti tokiomis internetinėmis svetainėmis kaip „Skrendu.lt“ ar „Greitai.lt“, kuriose, nurodę savo kelionės tikslą ir datą, gausite visą informaciją apie pigiausių lėktuvų bilietų pasiūlymus. Be to, „Greitai.lt“ siūlo pasinaudoti ir išplėstine paieška, kuri pravers turintiems papildomų pageidavimų – skrydis be persėdimo, kelionės trukmė ir t.t.Tuo atveju, jei nežinote, kur keliauti, tačiau labai norite ištrūkti iš lietuviškos kasdienybės, galite išbandyti ir Flyzeta.lt pigių lėktuvo bilietų kainų palyginimo sistemą. Joje nebūtina nurodyti kelionės tikslo. Tiesiog kelionės tikslo paieškos langelyje įveskite „Nesvarbu“ ir sistema atrinks pačius pigiausius skrydžius net ir į tolimiausias pasaulio šalis. Taip kartais gimsta netikėtos ir nuostabios atostogų idėjos! Mūsų kainų palyginimo sistema palaiko lietuvių, rusų ir anglų kalbas, todėl yra puikiai ir lengvai suprantama. Paspaudę šią nuorodą pamatysite visus pigiausius Flyzetoje randamus skrydžius iš Vilniaus.

Kitas puikus būdas keliauti pigiai – paskutinės minutės kelionės, kurių galite ieškoti specializuotuose puslapiuose, kurie orientuojasi būtent į tokio tipo keliones, pavyzdžiui, „Lastminute.com“. Kol kas tai nėra itin populiarus ir lietuvių mėgstamas pigių skrydžių paieškos būdas, tačiau ir čia kartais galima rasti dėmesio vertų pasiūlymų. Pigių skrydžių paiešką palengvina ir sutaupo laiko internetiniai puslapiai, kurie patys neužsiima pardavimu, bet pateikia patraukliausius internete surastus pasiūlymus, pavyzdžiui, „Pigioskeliones.lt“, „Lekiu.lt“ ir t.t.Šiek tiek apie kelionių agentūras

Jei esate konservatyvių pažiūrų ir nelabai pasitikite moderniais skrydžių paieškos įrankiais, visada verta patikrinti, ką siūlo kelionių agentūros ir operatoriai. Nors jų siūlomi kelionių variantai kartais būna išties brangūs, tačiau, perkant paskutinės minutės kelionę, galima atrasti piniginei labai draugiškų variantų. Be to, reiktų žinoti, kad kai kurių kelionių operatoriai turi sutartis ir su oro linijomis, ir su viešbučiais, kurie jiems suteikia visas galimybes užsakyti bilietus ir kambarius mažesnėmis kainomis, todėl, jei nebijote ir mokate derėtis, kelionių agentūra tikrai geras pasirinkimas. Atminkite, kad derėtis vis dar priimta ir tikrai negėdinga.

Taip pat verta paminėti, kad atsiranda internetinių kelionių agentūrų, kurios dažnai pateikia pigesnius ir geresnius kombinuotus (skrydis + viešbutis) pasiūlymus nei mums įprastos agentūros. Viena tokių yra Sauleta.lt, kuri gali pateikti jums asmeninį pasiūlymą pagal jūsų pageidavimus jums net neišeinant iš namų.

Kokios jūsų patirtys ieškant skrydžių? Kokius puslapius ar įrankius naudojate?

6 komentarai:

 1. Aš tai visada renkuosi kelionių agentūras - su jomis kažkaip ir patogu keliauti ir ramu, nebūna visokių kuriozų, nei keliaujant pačiam. Vat žiūrinėjausi kelionę į Romą: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/it-keliones-i-italija/rom-skrydziai-i-roma Atrodo tikrai viskas labai gerai suplanuota, net klausimų jokių nekyla.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, mes su vyru jau antri metai išbadom paskutinę minutę. Dėl kelių priežasčių - pirma, žinoma, nes taip pigiau, antra - dirbam tokius darbus, kur beveik prieš metus žinome būsimų atostogų laiką ir trečia - tai, kad kartais pats nustembi, kur atostogausi šiais metais - visai malonus siurprizas :) Ir beje, paskutinės minutės pasiūlymus galima ir ne taip iš anksto surasti, pvz. https://www.sofatravel.lt/paskutine-minute - tik mėnesis likęs, tai čia pakankamai daug :) Tokias keliones labai gerai i rtėvams pirkti, nes dažniausiai būna tam tikras paketas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš pilnai sutinku, kad Google turėtų būti pirmas paieškos įrankis. Man jis atrodo mažiausiai subjektyvus. Dažniausiai ieškau pigių skrydžių į Oslą, taigi tenka pabandyti visas paieškos sistemas. Visgi, paprasčiausias google veikia geriausiai ir atsinaujina dažniausiai. Arba kitas variantas - eiti tiesiai į oro linijų puslapius. Jei gerai ieškai, tikrai gali geresnių variantų susirasti, nei komerciniai puslapiai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš su saviškiu į Belgija kai keliavau ieškojau ir naršiau google kaip pigiau nuvykti ir kaip pačioje šalyje prasisukti kuo pigiau, tai galiausiai važiavom su mikro autobusu. Pakankamai tikrai vietos buvo, prisijuokėm per tą laiką, prižiūrėjom filmų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš tai visad stebiu rinką, vienas geresnių variantų būtų https://atostogos365.lt/ pigios kelionės, įdomus kelionių blogas

  AtsakytiPanaikinti
 6. Laba diena.Noriu rasti nebrangu skrydi iš Vilniaus arba iš Kauno į Burgasa nuo kovo 25 iki balandžio 25 d.Maciau skrydxiu už daugmaž pakenciama kaina,bet labai ilgas persėdimo laikas.Aciu

  AtsakytiPanaikinti