Kokius muzikos festivalius verta aplankyti šią vasarą?

Garsi muzika, linksmybės iki paryčių ir puiku nuotaika – tai tik maža dalis gerų emocijų, kurias padovanoja muzikos festivaliai, tad, visai nenuostabu, kad muzikos mylėtojai su nekantrumu laukia vasaros, juk tada ir prasideda festivalių maratonas. O pigūs skrydžiai visiems melomanams ir tokių pramogų mėgėjams suteikia visas galimybes aplankyti muzikos festivalius ne tik gimtojoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jei dar nežinote, kur ketinate aplankyti, šią vasarą, siūlome susipažinti su Top 5 muzikiniais festivaliais, apie kuriuos gal dar nesate girdėję.

1. Exit festivalis


Festivalio data: Liepos 10-13 d.

Vieta: Novi Sad, Serbija

Tai jau dvyliktus metus iš eilės, ant upės kranto, vykstantis šokių ir elektroninės muzikos festivalis. Šiais metais organizatoriai išties pasistengė, festivalyje dalyvaus daugiau nei 70 įvairiausių šokių muzikos grupių ir didžėjų iš visos pasaulio, kurios kvies visus festivalininkus pakilnoti kojas ir neprarasti geros nuotaikos. Žinoma, vien muzika neapsiribojama, festivalis siūlo visą puokštę pramogų: pradedant vandens žaidimais ir baigiant egzotiškų valgių degustacijomis. Gera nuotaika garantuota! 
Kaip nuvykti: patogiausias ir greičiausias būdas pasiekti šį festivalį – pigūs aviabilietai į Budapeštą arba Belgradą, o iš oro uosto nuolatos kursuoja autobusai, kurie nuveža tiesiai į festivalį. 
Daugiau informacijos: http://www.exitfest.org/en 


2. Wacken Festivalis

Festivalio data: Liepos 31 – rugpjūčio 2 d.

Vieta: Schleswig-Holstein, Vokietija

Sakoma, kad rokas ne muzika, o gyvenimo būdas, todėl, jei tokie sunkiosios muzikos dievai kaip „Metallica“ ar „Black Sabbath“ yra neatskiriama jūsų kasdienybės dalis, pats laikas apsilankyti šiame sunkiosios muzikos festivalyje, kuris kiekvienais metrais pritraukia daugiau nei 80 tūkstančių svečių. O ramiu ir lengvu šio festivalio tikrai nepavadinsi, kiekvienais metais sunkiosios muzikos gerbėjus džiugina 7 scenos, kuriose pasirodo daugiau nei 100 grupių. Tad, kiekvienas roko ir metalo muzikos gerbėjas turėtų bent kartą gyvenime apsilankyti šiame festivalyje, tikroje sunkiosios muzikos šventėje.
Kaip nuvykti: jei mėgstate jūrą ir nesergate jūros liga, visada galite keltis su keltu į Kylį, o iš jo keliauti autobusu arba traukiniu, o jei arčiau širdies vos kelias valandas trunkanti kelionė – skrydis lėktuvu – puikus pasirinkimas.
Daugiau informacijos: http://www.wacken.com/

3. Rock En Seine festivalis 

Festivalio vieta: Paryžius, Prancūzija

Data: rugpjūčio 22-24 d.

Festivalis startavo 2003 m. ir iki šiandien sėkmingai traukia lengvojo roko ir roko muzikos mylėtojus iš viso pasaulio iki šiandien. Trijų dienų roko fiesta vyksta įspūdingajame Domaine National de Saint-Cloud parke. Beje, šį parką derėtų aplankyti ne tik festivalio metu. Šiais metais festivalininkus linksmins tokio pasaulinio lygio atlikėjai ir grupės, kaip „Prodigy“, „Die Artwood“, romantiškoji Lana del Rey ir dar daugelis kitų. Nuostabi gamta, puikus oras, vakarėlis iki paryčių ir krūva pramogų šį festivalį padaro išties įspūdingu.
Kaip nuvykti: Skriskite lėktuvu į Paryžių ir toliau tęsti kelionę viešuoju transportu iki festivalio vietos.
Daugiau informacijos: http://www.rockenseine.com/en 

4. Dimensions festivalis

Festivalio data: rugpjūčio 27-31 d.

Vieta: Pula, Kroatija

Šis undergound elektroninės muzikos festivalis vyksta išties įspūdingoje vietoje – 19 amžiaus amfiteatre, įsikūrusiame prie pat Viduržemio jūros. Šio muzikinio festivalio metu jo svečių ausis džiugins apie 200 muzikinių grupių, kurias galėsite išvysti net 11 scenų, o norintiems pašėlti kaip tikroms Holivudo žvaigždėms, organizatoriai suteikia galimybę tai padaryti 30 jachtų, kuriose karaliauja elektroninės muzikos dievai. Šis festivalis išties puikus būdas audringai pažymėti vasaros pabaigą. 
Kaip nuvykti: skriskite lėktuvu į Pulą, o iš aerouosto iki pat festivalio vietos jus nugabens viešasis transportas. 
Daugiau informacijos: http://www.dimensionsfestival.com/ 

5. Sun and bass festivalis

Festivalio data: rugsėjo 6-13 d.

Vieta: Sardinija, San Teodoro, Italija

Jei nespėjote vasarą nukeliauti į muzikos festivalį, galite tai padaryti ankstyva rudenį, juk tokiu metu Sardinijoje – San Teodore, nepaprasto grožio saloje, vis dar karaliauja vasariški orai, o devynis metus iš eilės vykstantis šis muzikinis festivalis drum‘n‘bass muzikos gerbėjams padovanos tikrą muzikinę fiestą. Muzikinė zona apima Ambra, La Cinta bei įspūdingąjį Bal Harbour paplūdimius, kuriuose atlikėjai iš viso pasaulio prives šokti jūsų kojas ir širdis. Puiki nuotaika, gera muzika ir kaitinanti atmosfera – sunku ir sugalvoti geresnį būdą pasitikti rudenį.
Kaip nuvykti: keliaukite lėktuvu į Olbia (20 km iki festivalio vietos)  ir iš ten tęskite kelionę vietiniais autobusais. 
Daugiau informacijos: http://sunandbass.net/

Taigi, jei dar neapsisprendėte, kur važiuosite, arba norite pakeisti aplinką, siūlome apsilankyti šiuose festivaliuose, esame tikri, kad įspūdžiai bus neišdildomi. Gero klausymo.

1 komentaras:

  1. Aš grižęs iš vieno festivalio buvau taip užsivedęs, kad pradėjau ieškoti kur geras gitaros mokytojas Vilniuje ..:))

    AtsakytiPanaikinti