Pakavimosi menas: Esminiai skirtumai tarp vyrų ir moterų.

Atrodo vyras ir žmona keliauja atostogauti kartu, tačiau pakuojasi tarsi vyras skristų į Marsą, o moteris į Venerą. Nieko nuostabaus - vyrai ir moterys skirtingi, skirtingai elgiasi daugelyje gyvenimiškų situacijų, ne išimtis ir pasiruošimas atostogoms bei daiktų į lagaminą susidėjimas. Atlikus apkalusą buvo išskirti trys esminiai skirtumai tarp vyrų ir moterų:


Atostogų metu vyrai bent kartą užsivelka 98% rūbų, kuriuos įsidėjo į lagaminą. Tuo tarpu moterys panaudoja tik 62% įsidėtų apdarų.
Merginos rinkdamosis rūbus kelionei visuomet galvoja „o gal prireiks“. Jos stengiasi būti pasiruošusios įvairioms numatytoms ir nenumatytoms situacijoms. Tuo tarpu vakinai vadovaujasi logika „tikiuosi neprireiks“, kas kai kuriais atvejais baigiasi tuo, jog įpusėjus atostogoms pritrūkstama netgi švarių apatinių. Tai nėra itin didelė problema jei atostogaujate civilizuotame krašte, tačiau kas jei apatiniai baigiasi žygio kalnuose metu?Net 90% vyrų yra gan atsipalaidavę ir daiktus susimeta į lagaminą naktį prieš išvykstant. O štai moterys kruopštesnės – 50 % merginų nepalieka visko paskutinei dienai - lagaminas sukrautas mažiausiai 3 paros prieš kelionę. Moterys planuotojos, tad nuodugniai viską mintyse dėlioja jau iš anksčiau ir vaikšto po namus su sąrašu skambia antrašte „Į kelionę pasiimti reikia:“. Tuo tarpu vaikinai trumpą ir aiškų sąrašiuką formuoja galvoje paskutinę naktį su mintimi „Pasiimti: telefonas, piniginė, lagaminas – visa kita galima nusipirkti“.Vienos savaitės trukmės kelionei vyrai vidutiniškai pasiima 14 daiktų. Merginos į tokio pat ilgio kelionę....net 44!. Nenuostabu, jog moterys neretai išsigąsta išgirdusios frazę „gal užteks rankinio bagažo?“.
Įdomumo dėlei, 3kg bagažo svoriui pergabenti reikia 1kg aviacinio kuro. Papildomi merginų lagaminai eikvoja daugiau kuro, kas įtakoja šiltnamio efektą, globalinį atšilimą ir sniego ant kalnų viršūnių tirpimą. Taip jaukaujama, tačiau gal tame yra ir tiesos?

Bet kokiu atveju, nepaneigsime, jog vyrai ir moterys yra skirtingi. Tai suteikia gyvenimui daugiau spalvų ir įdomumo. Tad gero pasiruošimo skrydžiui, o kelionės metu atkreipkite dėmesį, ar ši statistika gali būti pritaikyta ir jums.


1 komentaras:

  1. Straipsnyje tikrai rašoma daug tiesos. Iš tikrųjų vyrų ir moterų lagaminai ir jų turinys labai skiriasi. Aš, pavyzdžiui, prieš kelionę savo lagaminą kraunu labai ilgai, dažniausiai prisidedu per daug daiktų, tuomet viską iš naujo perdėlioju. O mano vyras atvirkščiai - daiktus susideda per 15 minučių.

    AtsakytiPanaikinti