Flyzeta rekomenduoja: TOP 5 barai su nuostabiausiais vazdais

Kaip šaunu pasijausti dideliu ir galingu, kuomet pasaulis po tavo kojomis, o viskas ką matai priklauso tau. Na gal tie dangoraižiai, katedra ar uostas ne tavo, bet sėdint viename iš ant stogo esančių miesto barų su kokteiliu rankose ir žvelgiant į neaprėpiamus tolius pasvajoti apie buvimą pasaulio karaliumi tikrai galima.

Kavinės, barai ir restoranai ant miestų stogų dygsta kaip grybai po šilto vasaros lietaus, tad kartais sunku išsirinkti vietą, nuo kurios atsivers gražus vaizdas. Taigi į pagalbą skuba šis Flyzeta komandos sudarytas subjektyvus Top 5 šaunių „danguje esančių” barų sąrašas.

Londonas: Radio Rooftop Bar
Sunku patikėti, kad ant dešimties aukštų ME London Hotel stogo kažkada buvo radijo antenų jūra. Šiame pastate 1922 metais buvo transiuojama pirmoji BBC programa. Būtent dėl šio istorinio fakto dabar čia įsikūręs baras vadinamas Radio Rooftop Bar. Tačiau šiandien vietoj antenų čia rasite baltomis staltiesėmis dengtus staliukus ir jaukią šilumą skleidžiančius ugnies žibintus. Šaunūs vakarėliai Radio Rooftop bare rengiami nuolat, tad čia ne tik paganysite akis į Parlamento rūmus ir prieplauką, bet ir šauniai praleisite vakarą. O jei labai patiks, galbūt sutiksite ir tekančią saulę...

Hong Kongas: Sevva
Ko jau ko, bet dangoraižių Hong Konge tikrai netrūksta. Visgi, jei norite pajausti tikrąją miesto dvasią, patraukite į vietinių pamėgtą Sevva. Interjeras čia įspūdingas: stiklinis foje pereinantis į skliautines lubas, vertikalus sodas, o iš visų pusių - Hong Kongo panorama. Puiki vieta palydėti saulę.
Barselona: Eclipse
Ko gero karščiausia vietelė Barselonoje! Dvidešimt šeštame viešbučio W Barcelona aukšte įsikūręs baras vertas dėmesio ne vien dėl atsiveriančio vaizdo į vandenyną. Bare galima paragauti išskirtinių kokteilių, o per naktį lankytojus šokdina geriausi DJ iš viso pasaulio. Vietą bare patartina rezervuoti iš anksto, kitu atveju teks netrumpai lūkuriuoti už durų, nes tai tikrai pamėgta tiek vietinių, tiek turistų vieta mieste.


Roma: Boscolo Exedra Rome
Visi keliai veda į Romą, o Roma kaip ant delno nuo Boscolo Exedra Rome. Panašus į pasakų pilį, 19-ojo amžiaus Neoklasicizmo viešbutis ant savo stogo įkūrė tikrą oazę su prašmatniomis minkštomis baltos odos sofomis, baltomis užuolaidomis ir dideliu žydru baseinu. Puiki vieta prisėsti išgerti aperityvo ar prosecco žvelgiant į Santa Maria baziliką ir Romos stogus.
Paryžius: Pompidou Centre Rooftop Restaurant and Bar
Meilės miestas žavus ne vien Eifelio bokštu ar Eliziejaus laukais. Pompidou centre visai neseniai įsikūrė 6 aukštų restoranas Le George. Jauki vietelė kurioje dera gaivūs kokteiliai, talpi terasa kurioje galima stebėti gatvės artistų pasirodymus bei stogas, nuo kurio atsiveria žavūs naktinio miesto vaizdai.
Kiekviename mieste į kurį nuvykstate svarbu ne tik apžiūrėti atskirus objektus, bet ir pažvelgti iš viršaus, matyti jų visumą. Tik tada atsiskleidžia tikrasis miesto žavesys. O jei tą padarius vakare, su kokteiliu rankoje? Tiesiog nuostabu!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą