Neatrastos vietos Ispanijoje

Ispanija - viena mėgstamiausių šalių, į kurią vasarą patraukia daugybė turistų. Jeigu nusprendėte šiais metais čia apsilankyti ir Jūs, siūlome susipažinti su vietomis, apie kurias nerašo turizmo gidai, kuriose pajusite tikrą ispanišką dvasią. 


1. Beguras, Kosta Brava. Kosta Bravos regionas didžiuojasi savo išpuoselėtais ir garsiais visame pasaulyje kurortais. Jeigu jau kada atostogavote šiose vietose arba planuojate tą padaryti, tuomet Jums jau tikriausiai pažįstami tokie pavadinimai kaip Lloret de Mar, Tossa de Mar, Santa Susanna, tačiau ar kada girdėjote apie Begur kurortą? Sakoma, jog čia vyksta ilsėtis visa Barselonos aukštuomenė. Jeigu turite galimybių - būtina atvykite čia bent vienai dienai.2. Cala Llentrisca, Ibiza. Perskaitę pavadinimą, tikriausiai pagalvojote - anokia čia slapta vieta - Ibiza? Tačiau saloje egzistuoja ir atskiras pasaulis - be ryškių klubų šviesų, barų bei apsvaigusio jaunimo - tai Cala Llentrisca paplūdimys, kuris užburia savo idiliška aplinka bei turkio spalvos vandeniu - atrodo tarsi žiūrėtum ne į tikrą vaizdą, bet savo kompiuterio ekrano užsklandą!
3. Burgos. Šalies šiaurinėje dalyje esantis Burgos miestas turi daugybę lankytinų objektų. Vienas miesto simbolių - Gotikinė katedra, kuri savo įspūdingumu laisvai galėtų konkuruoti su Barselonos Sagrada Familia. Burgos neretai prilyginamas istorijos muziejumi po atviru dangumi - jeigu norite susipažinti su šalies praeitimi - tikrai neapsiriksite apsilankę šiame Ispanijos mieste. Besisvečiuodami Burgos būtinai paskanaukite tradicinio vietinio juodojo pudingo.
4. Barceloneta. Apžiūrėję Barselonos miesto įžymybes, nuvykite į Barceloneta regioną, kur galėsite užsisakyti žvejybos jūroje išvyką, tiesiog pasideginti paplūdimyje ar atsikvėpti vienoje iš daugybės puikių pakrantės kavinių.
5. Kantabrijos kalnai, Leonas. Jeigu mėgstate žygius po kalnus, vykite į Kantabrijos kalnus, esančius Leono provincijoje Ispanijos šiaurėje. Atlanto vandenyno Biskajos įlankoje stūgsančio masyvo ilgis - 480km, plotis - 65-120km, o aukštis iki 2648 m.
6. Cape Finisterre, Galicia. Kairiajame viršutiniame Ispanijos šone į Atlanto vandenyną išdidžiai žvelgia Cape Finisterre iškyšulys. Kadaise Romėnai manė, jog tai yra labiausiai į Vakarus nutolęs pasaulio taškas.
7. Gijonas. Nors šis miestas nėra įtrauktas į Ispanijoje besilankančių turistų top sąrašus, tačiau tai puiki vieta norintiems susipažinti su "Žaliuoju Krantu". Vėsesnis nei pietuose klimatas yra idealus iškyloms po neatrastas uolas, paplūdimius ir žvejų kaimelius. Gijone taip pat įsikūręs Tarptautinis Dūdmaišių muziejus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą