Naudinga informacija: maitinimo tipai viešbučiuose

Atostogų planavimas neretai prasideda nuo viešbučio pasirinkimo. Netinkamai pasirinktas viešbutis gali ne juokais sugadinti nuotaiką ir nerūpestingas atostogas paversti tikra kančia.  Jeigu esate iš tų keliautojų, kuriems itin svarbu, koks maistas  bus siūlomas Jūsų  pasirinktoje apgyvendinimo vietoje, siūlome susipažinti su trumpiniais, naudojamais maitinimo tipams paaiškinti. 

RO (Room only) - pasirinkę tokio tipo pasiūlymą, maitinimo negausite t.y. šiuo atveju Jums bus pasiūlytas tik kambarys. 

BB (Bed&Breakfast) - apsistojusiems bus siūlomi pusryčiai - paprastai švediškas stalas - kava, arbata, gaivieji gėrimai, sausi pusryčiai bei kiti užkandžiai.

HB (Half Board) - maitinimo tipas, į kurį įskaičiuota pusryčiai ir vakarienė. Pusryčių metu gėrimai (kava, arbata, sultys, vanduo, gaivieji gėrimai) bus siūlomi nemokamai, tačiau vakarieniaujant už juos reikės mokėti papildomai. 

HB+ (Half Board Plus) - pusryčiai bei vakarienė. Nuo įprastinio HB maitinimo tipo šis skiriasi tuo, kad nemokamai tiek pusryčių, tiek vakarienės metu Jums bus pasiūlyti vietinės gamybos alkoholiniai ir gaivieji gėrimai. 

FB (Full Board) - pusryčiai, pietūs, vakarienė. Būtina atkreipti dėmesį, kad pietų bei vakarienės metu greičiausiai už gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus teks mokėti papildomai. 

FB+ (Full Board Plus) - pusryčiai, pietūs ir vakarienė, kurių metu gėrimai siūlomi nemokamai. 

AI (All inclusive) - "viskas įskaičiuota" tipo maitinimas (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai) kurį rekomenduojame rinktis jeigu atostogų metu viešbutyje planuojate praleisti nemažai laiko. Pasirinkę šį maitinimą nemokamai gausite vietinės gamybos alkoholinius bei gaiviuosius gėrimus. 

UAI (Ultra All Inclusive) - nuo aukščiau paminėto AI tipo šis maitinimo tipas skiriasi tuo, jog Jums pasiūlyti ne tik vietinės gamybos, bet ir importiniai alkholiniai bei gaivieji gėrimai. Reikia atkreipti dėmesį, jog kai kuriuose viešbučiuose kava, ledai, šviežiai spaustos sultys gali kainuoti papildomai. 

Išvardinti maitinimo tipai yra tik orientaciniai, o visą tikslesnę informaciją gausite tik atvykę į viešbutį arba kelionių agentūroje, kurioje atliksite užsakymą. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą