Nuo birželio mėn. nauji skrydžiai Kaunas-Maskva

Nuo birželio 16 dienos iš Kauno oro uosto į Maskvos Domodedovo oro uostą ir atgal skrydžius pradeda Rusijos aviakompanija „Rusline“. 50-ties vietų lėktuvas „Bombardier CRJ 200“ kils du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais.  Kauno oro uosto keleiviai Maskvą turės galimybę pasiekti vos per 1 valandą 40 minučių.

„Reisas iš Kauno į Maskvą dar labiau išplečia mūsų skrydžių žemėlapį ir papildo jį 21-a kryptimi. Keleiviams iš Rusijos šis reisas suteiks galimybę per Kauno oro uostą dar patogiau ir pigiau pasiekti daugelį vakarų Europos miestų“, – sakė laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas Jūratė Baltrušaitytė.


Iš Kauno oro uosto trečiadieniais ir sekmadieniais lėktuvai kils 12:40 val., o Maskvoje leisis 15:20 val. vietos laiku. Atgal į Kauną skrydžiai bus vykdomi tomis pačiomis dienomis – trečiadieniais ir sekmadieniais. Iš Maskvos lėktuvas kils 11:00 val., o Kaune leisis 11:40 val. vietos laiku. 

Pirmasis reisas numatytas birželio 16 dieną, skrydžiai bus vykdomi iki spalio 23 dienos. Bilietų kaina į vieną pusę su mokesčiais  – nuo 310 litų. 

Kauno oro uosto vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje taip pat numatyti skrydžiai į Kiprą, Maltą, Palmą de Maljorką, Alikantę, Kaljarį, Trapanį, Kosą, Rodą, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Birmingemą, Bristolį, Edinburgą, Oslą,  Stokholmą, Tamperę, Frankfurtą, Rygą.


Informacija iš www.kaunas-airport.lt

1 komentaras:

  1. Šaunu, kad atsiranda nauji skrydžiai į Maskvą. Labai naudinga, juk skrydžių žemėlapis daug plačiau išsiplečia. O ir bilietų kainos palyginus nedidelės.

    AtsakytiPanaikinti