10 būdų susigadinti atostogas

Pigūs skrydžiai
Namie paliktas pasas, per didelis alkoholio kiekis - tai tik keletas klaidų, kurios gali visiškai sugadinti Jūsų atostogų planus. Perskaitykite mūsų patarimus ir pasirūpinkite, kad Jūsų ilgai planuotas poilsis nevirstų visiška katastrofa.


1. Namuose palikti pasą

Raktai - vietoje, piniginė - vietoje...Pasas...Pasas?! "Maniau, kad tu pasirūpinai kelionės dokumentais" - priekaištus beriate savo kelionės partneriui.....Suvokimas, jog Jūsų pasas ramiausiai guli paliktas ant virtuvės stalo, kai Jūs tuo metu stovite kamštyje pakeliui į oro uostą gali priversti panikuoti. Ir tai niekeno kito - tik Jūsų pačių kaltė. Laimei, jeigu piniginėje turite ID kortelę ir jos pakanka vyktį į šalį, į kurią numatytas skrydis...Tačiau jeigu kelionė į tolimesnius kraštus, kur pasas būtinas - belieka kaltinti tik save, tad visada prieš keliaudami pakartotinai automobilyje/taksi patikrinkite, ar Jūsų kelionės dokokumentai vietoje. 
2. Pamiršti bilietus/įlaipinimo kortelę

Nors šiais laikais pamirštas aviabilietas nėra didžiausių įmanomų problemų sąrašo viršūnėje, visgi keliaujant su pigių skrydžių aviakompanijomis toks poelgis gali turėti pasėkmių. Kaip žinia, tokios aviakompanijos kaip Ryanair reikalauja išankstinės registracijos į skrydį ir atspausdintos įlaipinimo kortelės. O už kiekvieną neapdairų poelgį aviakompanija "baudžia" - oro uoste teks sumokėti nemažą sumą už pakartotiną Boarding paso atspausdinimą. Ir Jūsų pyktis, deja, niekuo čia nepadės - aviakompanijų atstovai tiesiog dirba savo darbą - susimokėti norite Jūs to ar ne, teks. 


3. "Dar turime daug laiko..."

Požiūris "Dar turime marias laiko" iš tikrųjų gali visiškai sužlugdyti Jūsų kelionės planus. Jau geriau apsidrausti ir į oro uostą išvykti valanda anksčiau, negu išvykti minučių tikslumu ir pavėluoti į skrydį dėl spūsčių. Sakoma, geriau penkias valandas praleisti nieko neveikiant oro uoste nei dvi atostogų savaites mokytis laiko planavimo įgūdžių namuose. 


4. Padauginti alkoholio

...Ir imti priekabiauti prie greta lėktuve sėdinčių keleivių arba būti neįleistam į skrydį ir atostogas praleisti namuose...Ar galite įsivaizduoti blogesnį scenarijų? 


5. Aklai tikėti turistiniais katalogais

Net jeigu Jūsų viešbutis, kuriame leisite atostogas atrodo kaip tobuliausias rojaus kampelis, bet kuriuo atveju atlikite savo tyrimą. Prieš vykdami paskaitinėkite kitų keliautojų atsiliepimus, peržiūrėkite internete esančias nuotraukas, kurias įkelia kiti turistai, nes net neabejojame, kad oficialioje viešbučio svetainėje bus nufotografuotas nuostabus greta esančio paplūdimio vaizdas, tačiau greičiausiai tokių įspėjimų, kaip "Saugokitės medūzų/ryklių" ir pan. nuotraukose tikrai nebus. Nesakome, jog reikia būti pesimistais ir galvoti, kad viskas bus blogai, tiesiog būkite pasiruošę viskam. 


6. Nekreipti dėmesio į kelionių sezoniškumą

Nesidžiaukite įsigiję aviabilietus į Karibus neįtikėtinai pigiai jeigu kelionė bus rugsėjo mėnesį - maža tikimybė, kad įdegsite uraganų sezonu. Tai tas pats jeigu pirktumėtė slidinėjimo paketą į Austriją birželio mėnesiui - žema kaina turės savo priežastį - greičiausiai tokią, kaip pavyzdžiui sniego nebuvimas...?


7. Juokauti su oro uosto darbuotojais

Juokeliai apie tai, kad krepšyje turite bombą, ginklą ar negyvą kūną labai greitai gali pabaigti Jūsų atostogas joms nei neprasidėjus. Oro uosto darbuotojai į bet kokio pobūdžio grąsinimus, net jeigu tai yra nevykę pokštai privalo reaguoti. Geriausia, kas Jums gali nutikti - tai pilnas Jūsų apieškojimas, blogiausia - Jūs tiesiog pavėluosite ar nebūsite įleisti į lėktuvą. 


8. Palikti daiktus lėktuve

Kai kuriems žmonėms netekti savo Ipad'o - tai tas pats lyg vaikui prarasti mylimiausią minkštą žaislą. Tad kad ir kaip nekantrautumėte pradėti savo atostogų nuotykius, prieš išlipdami iš lėktuvo patikrinkite ar pasiemėte telefoną, piniginę, pasą ar kitus vertingus daiktus - ypač jeigu buvote juos pasidėję ant greta esančios laisvos sėdynės. 


9. Taupyti pinigus - neįsigyti kelionės draudimo

Atvejus, kuomet kelionės darudimas yra neįkainuojamas turtas būtų galima vardinti ir vardinti. Prarastas bagažas, vėluojantis skrydis, net nekalbame apie kelionės metu patirtus kūno sužalojimus....Tad šiuo atveju taupyti iš ties nevertėtų. 10. Palikti savo vaikus vienus namuose

Akivaizdu, jog vaikų jeigu jiems 6-7 metai namuose nepaliksite, tačiau jeigu paliekate paauglius labai gerai apie tai pagalvokite, juk kas geriau pažįsta Jūsų vaikus nei Jūs patys? Jų tvirtinimas "Mes tikrai nerengsime vakarėlio namuose" Facebuke virsta kažkuo pan. į "Laisvas plotas. Laukiami visi!!!!" Ramių ir smagių atostogų:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą