Pažymėdama naujo maršruto Vilnius-Diuseldorfas (Weeze oro uostas) atidarymą, „Ryanair" pardavinės bilietus po 31 Lt


"Ryanair" pranešimas: Oro bendrovė „Ryanair“ šiandien, kovo 15 d., pradeda skraidinti nauju maršrutu Vilnius–Diuseldorfas (Weeze oro uostas). Naujuoju maršrutu „Ryanair“ skraidins tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Artėjančio vasaros sezono metu bendrovė „Ryanair“ iš Lietuvos sostinės pigius skrydžius iš viso vykdys į 15 oro uostų. 

„Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pradėti skraidinti maršrutu Vilnius–Diuseldorfas (Weeze oro uostas). Tai trečiasis Lietuvą ir Vokietiją jungiantis mūsų bendrovės maršrutas, kuris leis užtikrinti mažiausias bilietų kainas ir didesnę pasirinkimo galimybę dar didesniam klientų ir keleivių, skrendančių iš Vokietijos į Lietuvą ar atvirkščiai, skaičiui”, - apie naują maršrutą kalba Elina Hakkarainen, „Ryanair“ Baltijos šalių pardavimų ir rinkodaros vadovė. 


Pažymėdama šį naują maršrutą, bendrovė „Ryanair“ balandžio mėnesį pardavinės bilietus kelionėms šiuo maršrutu po 31 Lt. Bilietus galima užsisakyti iki pirmadienio, kovo 17 d.

Tik bendrovė „Ryanair“ siūlo pigiausius skrydžius Europoje (be jokios kuro priemokos) daugiau nei 1500 maršrutų į 180 miestų, užtikrindama geriausią Europoje aptarnavimo kokybę, daugiausia nevėluojančių skrydžių, mažiausiai atšauktų skrydžių ir mažiausiai dingusio bagažo atvejų.


Bendrovė „Ryanair“ yra vienintelis ypač pigus Europos vežėjas, vykdantis daugiau nei 1 500 skrydžių per dieną (daugiau nei 500 000 skrydžių per metus) iš 57 bazių. Bendrovė siūlo 1 500 žemų kainų maršrutų 28 šalyse į 180 vietų. Bendrovei priklauso 305 nauji „Boeing 737-800“ lėktuvai. Bendrovės veiklą reguliuoja Airijos aviacijos administracija. Šiuo metu bendrovės „Ryanair“ komandą sudaro virš 8 500 žmonių. Šiais mokestiniais metais (iki 2013 m. kovo 31 d.) bendrovė „Ryanair“ aptarnaus daugiau nei 79 mln. keleivių. Bendrovė jau 28 metus skraido visiškai saugiai.

Informacija pagal www.vno.lt

Pigūs skrydžiai Vilnius-Diuseldorfas čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą