Skrydžius iš Vilniaus į Kijevą vykdys net dvi kompanijos


Nuo 2013 m. kovo pabaigos iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto skrydžius į Kijevą pradės vykdyti oro linijų bendrovės „UTair-Ukraine Airlines” ir „Ukraine International Airlines”. 

Per dvejus „Aerosvit Airlines” veiklos metus Kijevo kryptis tapo itin populiari. Dėl kompanijos bankroto procedūrų skrydžiai buvo nutraukti, tačiau šio maršruto potencialas nesumažėjo. Tad nuo kovo pabaigos skrydžius į du skirtingus oro uostus – Zhulyany, esantį neloji Kijevo centro, ir Borispyl, pagrindinį Kijevo oro uostą – pradeda net dvi oro linijų bendrovės. 


„UTair-Ukraine Airlines” skrydžius iš Kijevo Zhulyany oro uosto vykdys 3 kartus per savaitę: pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Lėktuvas iš Zhulyany į Vilnių atvyks 12 val. 10 min., o iš Vilniaus kils 13 val. 10 min. Skrydžiai bus vykdomi ATR-72 orlaiviu. 

Nuo kovo 31 d. „Ukraine International Airlines” pradės kasdienius skrydžius iš kito Kijevo oro uosto - Borispyl, iš kurio skrydžius vykdė „Aerosvit Airlines”. 

Pirmadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais iš Kijevo Borispyl oro uosto lėktuvas Vilniuje leisis 11 val., o išvyks – 11 val. 50 min., antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais leisis 16 val., išvyks 16 val. 50 min. „Ukraine International Airlines” skraidys AN-148 orlaiviu.

Informacija pagal www.vno.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą