Pigūs skrydžiai į Kosą: bendroji informacija

Koso sala - trečioji pagal dydį sala Dodekaneso salyne ir viena lankomiausių Graikijos salų, ypač pastaraisiais metais, kai pigių skrydžių bendrovės įtraukė ją į savo skrydžių krypčių sąrašą. Koso sala - nedidelė - vos 40 kilometrų iš vienos salos pusės į kitą, tad be vargo ją apžiūrėsite savo atostogų metu, o ir būdų tą padaryti gausu: galite išsinuomoti automobilį, keturatį, motociklą, dviračius. Visame pasaulyje Kosas garsus kaip medicinos tėvo - Hipokrato gimtinė, tad besisvečiuodami saloje būtinai nuvykite prie žymiojo Hipokrato medžio. Kosas - ideali vieta nerūpestingoms atostogoms - švelnus klimatas, žydra jūra, smėlėti paplūdimiai ir gausybė turistams siūlomų pramogų. Atostogaudami Kose iš tikrųjų turite galimybę aplankyti net dvi valstybes - Turkijos krantai matomi plika akimi, o turistams yra siūloma vienos ar kelių dienų išvykos į kurortinį miestą Bodrumą. 


Planuojate keliauti į Kosą?

Koso miestai. Kosas, Kardamena (patiks naktinio gyvenimo mylėtojams), Kefalos, Tingaki, Antimachia, Mastihari, Marmari, Pyli, Zia, Zipari, Platani, Lagoudi, Asfendiou. 

Lankytini objektai. Koso miesto pilis, Grafo Frančesko Sanso namas, Hipokrato medis, Gazi Hassan Pasha mečetė, senoji Agora, Dionizo altorius, Zia miestelis, Casa Romana, Odeonas, Koso miesto senamiestis, italų mafijos būstinė, Koso miesto turgus, Defterdar mečetė, Asklepeonas, Antimachia tvirtovės griuvėsiai, povų miškas, Mastichari žvėjų miestelis, Nisyros sala ir ugnikalnis. 

Klimatas. Turistinis sezonas saloje prasideda maždaug balandžio mėnesį ir baigiasi spalio pabaigoje, tačiau rudeniop gali pasitaikyti ir lietingų dienų. Saloje paprastai itin vėjuota, tad karštis neturėtų labai varginti. Karščiausiais vasaros mėnesiais - rugpjūtį, liepą oro temperatūra gali siekti net 35 laipsnius karščio.

Kalba. Oficiali kalba Kose - graikų, tačiau, kadangi saloje itin daug turistų, beveik visas aptarnaujantis personalas kalba angliškai ir net rusiškai. Kavinėse ir restoranuose galėsite gauti ir anglišką meniu. 

Valiuta. Oficiali Koso valiuta - euras. Didesniuose salos miestuose yra įrengti bankomatai. Viešbučiuose ir didesnėse maitinimo įstaigose galėsite atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau nuošalėsnese vietovėse galima mokėti tik grynaisiais. 

Virtuvė. Kose džiaugsis tradicinės graikiškos virtuvės mėgėjai. Saloje itin skaniai ruošiamos ir jūros gėrybės. Jeigu mėgstate alų - Kose galite pasirinkti vieną iš vietinio alaus rūšių - Alpha arba Mythos. Ouzo - tradicinė vietinė degtinė, kuri yra skiedžiama vandeniu. Tarp mėgstamiausių ir populiariausių valgių - alyvuogės, fetos sūris, daug vaisių, įvairiausios salotos. 


 Skrydžių kainas į Kosą galite patikrinti čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą