12 ženklų, kad esate priklausomas nuo kelionių

1. Skrydžio įgula pasveikina Jus vardu ir netgi nežiūri į Jūsų bilietą.

2. Pertraukėlių darbe metu įsitaisote kėdėje ir įsivaizduojate kaip prisisegate saugos diržą ir skrendate lėktuvu  atostogauti. Greta sėdintį kolegą (kuris beje jau įtraiai į Jus žiūri) įsivaizduojate mažu vaiku lėktuve, kuris persisvėrė per sėdynę su Jumis pabendrauti.

3. Ant savo kūno pasidarote netikrą mėgstamos aviakompanijos logotipą vaizduojančia tatuiruotę ir svajojate, jog neblogai būtų iš tikrųjų tokią turėti.


4. Jūsų namuose ištisai stovi neišpakuoti lagaminai.

5. Kai grįžtate namo, kaimynai iškviečia policiją, kadangi pastebi kažkokį nepažįstamąjį bandantį įeiti į Jūsų butą, nors tai iš tikrųjų ir esate Jūs.

6. Kai skambinate telefonu savo artimiesiams, negalite pasakyti kur tiksliai esate, kol nepasižiūrite per savo viešbučio langą.

7. Visa aplinka primena Jums Jūsų buvusias keliones. Knygos, muzika ir filmai sukelia norą kažkur nuskristi. Draugai nebenori su Jumis eiti į kino teatrą, kadangi Jūs tik ir trokštate diskutuoti apie filmuose matomas vietas, kuriose jau buvote arba svajojate nukeliauti.

8. Oro uosto apsauga mato Jus taip dažnai, kad oro uoste užuot tikrinę Jūsų bagažą, draugiškai Jums pamojuoja.

9. Nusileidus lėktuvui galite suprasti, kada orlaivio varikliui reikia apžiūros. Praeidamas pasakote tą pilotui, Jis kreipiasi į Jus vardu, Jums padėkoja ir tuoj pat iškviečia mechanikus.


10. Jūsų planuojamų aplankyti šalių sąrašas ir bent keturių puslapių ilgio.

11. Jeigu dalyvaujate protų mūšyje, draugai pykstasi dėl to, į kieno komandą Jūs būsite priimtas ypač jeigu planuojama tema - geografija.

12. Vienu oro iškvėpimu galite išvardinti bent 100 šalių, o jeigu reikia ir visas jas tiksliai sužymėti tuščiame žemėlapyje.

Taigi, ar esate priklausomas nuo kelionių?:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą