10 dalykų, kuriuos būtina išbandyti Filipinuose


1. Išmokite nardyti. Filipinai didžiuojasi išskirtiniausiais ir gražiausiais koraliniais rifais visame pasaulyje. Net jeigu enorite nerti gilyn, paviršinis nardymas taip pat puiki pramoga šioje šalyje.2. Apžiūrėkite Banaue ryžių terasas. Filipinai nėra vien gražūs paplūdimiai (nors kas galėtų paneigti, kad čia jie tikrai vieni geriausių pasaulyje). Cordilleros kalnų grandinėje klesti beribės ryžių terasos, kurių grožis pribloškia ne vieną turistą. Terasoms yra daugiau nei 2000 metų ir jos yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą.
3. Pasigrožėkite Šokolado Kalvų vaizdais. Virš 1200 tobulos formos Bohol Šokolado kalvų nusėja kraštovaizdį įvairiausiais atspalviais - nuo žalios iki šokolado rudos. Kalvų aukštis - nuo 30 iki 50 metrų. Manoma, kad jos susiformavo iš smiltainio ant molio sluoksnio. Pasak legendos, jaunas milžinas vardu Argo įsimylėjo vietinę merginą vardu Aloya. Kai ji mirė, milžino liūdesio ašaros virto kalvomis. 4. Apsipirkite trečiajame pagal dydį pasaulyje prekybos centre. Sm City North Edsa prekybos centras yra didžiausias Filipinuose ir trečiasis pagal dydį pasaulyje. Jo teritorija užima net 424691 kvadratinius metrus, o viduje rasite virš 700 parduotuvių, 170 restoranų ir 12 kino teatrų. 5. Papietaukite prie Villa Escudero krioklių. Ar kada įsivaizdavote, kad valgote prie staliuko, kuris yra tiesiog priešais krioklį? Villa Escudero - tradicinėje kokosų platacijoje būtent tokią pramogą galėsite išbandyti tikrovėje. Čia taip pat susipažinsite su Filipinų kultūra ir tradicijomis ir, žinoma, paragausite tradicinių patiekalų, tokių kaip specialiai paruošti makaronai, grilyje kepta Tilapija, ryžiai su česnakais ar jautiena bananų ir pomidorų padaže. 

6. Apsilankykite negyvenamoje saloje. Filipinus sudaro daugiau nei 7100 salų, todėl rasti negyvenamą salą nėra taip sudėtinga. Išsinuomuokite valtelę su vairuotoju ir smagiai praleiskite dieną. Paprastai vietiniai žino geriausius paplūdimius, todėl nemaža tikimybė, kad pamatysite turistų neokopuotų vietų. 

7. Maniloje paragaukite Halo Halo. Halo Halo kartu su kokosų pyragėliais yra vienas mėgstamiausių filipiniečių desertų, kuris yra pagamintas iš smulkinto ledo, pieno, pašildytų saldumynų, pupų, kukurūzų vaisių ir kartais ledų. 

8. Paplaukiokite Pinatubo vulkano viršukalnėje. Pinatubo yra žymus vulkanas Filipinuose, paskutinį kartą išsiveržęs 1991 metų birželio 15 dieną. Tai buvo vienas didžiausių ugnikalnių išsiveržimų XX amžiuje, kurio aukomis tapo virš 800 žmonių. Šiandien krateris tapo spindinčiu žydru ežeru. 
9. Nuvykite į Peurto Princesės požeminę upę. Valtimi nukeliaukite į ilgiausią pasaulyje požeminę upę Palawan saloje. Visas upės ilgis maždaug 8 kilometrai.
10. Apsilankykite El Nido paplūdimyje. Šiaurinėje Palawan salos dalyje esantis el Nido paplūdimys yra vienas gražiausių visame pasaulyje. Čia susilieja žydras vanduo ir baltut baltutėlis smėlis. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą