Naujas „Ryanair“ maršrutas iš Vilniaus į Kretą


„Ryanair“, vienintelė ypatingai pigių skrydžių bendrovė Europoje, gruodžio 19 d. paskelbė apie naują maršrutą iš Vilniaus į Chaniją, Kreta. Skrydžiai naujuoju maršrutu pradedami nuo 2013 m. gegužės 1 d. ir bus vykdomi kartą per savaitę. Bilietų skrydžiams naujuoju maršrutu bus galima įsigyti internetu www.ryanair.com nuo gruodžio 20 d.

Elina Hakkarainen , „Ryanair“ Baltijos šalių pardavimų ir rinkodaros vadovė, sakė:

„Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi, galėdama anksčiau pasveikinti keleivius šv. Kalėdų proga ir paskelbti apie naująjį maršrutą iš Vilniaus į Chaniją. Nuo gegužės 1 d. Lietuvos keleiviai turės galimybę aplankyti nuostabią atostogų salą Kretą skrisdami tiesioginiu „Ryanair“ maršrutu iš Vilniaus į Chaniją.Patvirtinus naująjį vasaros maršrutą, „Ryanair“ 2013 m. vasaros sezono skrydžių iš Vilniaus tinklas išsiplėtė iki 15. Dabar keleiviams iš Lietuvos galime pasiūlyti dar daugiau kelionių vasaros atostogoms.

Naujojo maršruto iš Vilniaus proga, bendrovė „Ryanair“ rengiasi parduoti 100 000 bilietų ypač mažomis kainomis sausio mėnesio skrydžiams pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. Bilietus galima bus įsigyti net 1000 maršrutų „Ryanair“ Europos skrydžių tinkle. Juos galima bus užsisakyti iki ketvirtadienio, gruodžio 20 d., vidurnakčio. Šie bilietai bus greitai išpirkti, todėl kviečiame paskubėti ir juos užsisakyti internetu www.ryanair.com.“

Informacija iš www.vilnius-airport.ltKomentarų nėra:

Rašyti komentarą