Apsimetėlis pilotas nemokamai skrido pilotų kabinoje

Preitą savaitę Italijos policija sulaikė 32 metų vyrą, kuris apsimetė lėktuvo pilotu, kad galėtų skristi nemokamai. 

Niekur nedirbantis italas, kurio tapatybė dar neskelbiama, prisistatė Andrea Sirlo vardu.  Vyras buvo sulaikytas rugsėjo 22 dieną Turino oro uoste. Sirlo pareigūnams teigė, kad tokiam poelgiui jį įkvėpė kino filmas "Pagauk mane, jei gali", kurio herojus nemokamai praskrenda beveik milijoną mylių apsimesdamas aviakompanijos pilotu. 

Pirmiausia italas susikūrė paskyras Facebook ir Twitter socialiniuose tinkluose, kur nurodė, kad yra pirmasis pilotas Lufthansa City Line aviakompanijoje. Vyras nepatingėjo sukurti ir netikrų skrydžių palydovų, kurie palikdavo įrašus, kaip nuostabu yra skristi su juo, profilių.


Sulaikę vyrą, Italijos policijos pareigūnai spaudos konferencijoje parodė ir Sirlo paties pasigamintą piloto uniformą su rankomis prisiūtais piloto antpečiais, taip pat netikrą įgulos nario parkavimosi aikštelės leidimą. Patvirtintais duomenimis Sirlo tikrai skrido maršrutu Miunchenas - Turinas kaip trečiasis pilotas pilotų kabinoje, tačiau lėktuvo jis nevaldė. Aiškinamasi, ar vyriškis skrido ir kitais reisais. 


Policijos pareigūnai jau keletą mėnesių stebėjo apsimetėlį ir galiausiai jį sugavo, kai jis pasirodė keleivių registracijoje Turino oro uoste. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą