Naudinga informacija: Kauno oro uostas

Kauno oro uostas - antrasis pagal dydį šalies oro uostas, aptarnaujantis daugiau nei 800 tūkstančių keleivių per metus.

Tikslius orlaivių išvykimo ir nusileidimo laikus rasite šioje nuorodoje.  

Kauno oro uosto detalų keleivių terminalo planą rasite čia.

Kaip nuvykti į Kauno oro uostą? 

Automobiliu:


Autobusu iš Kauno:


Miesto maršruto autobusas Nr. 29 aptarnauja oro uostą. Autobuso maršrutas iš miesto centro į Kauno oro uostą: M.K.Čiurlionio g. (Kauno geležinkelio stotis) – Vytauto pr. (Kauno autobusų stotis) – Kęstučio g. – Vilniaus g. – Savanorių pr. – Kauno oro uostas. Autobuso maršrutas iš Kauno oro uosto į miesto centrą: Kauno oro uostas – Savanorių pr. – E.Ožeškienės g. – K.Donelaičio g. – Vytauto pr. (Kauno autobusų stotis) – M.K.Čiurlionio g. (Kauno geležinkelio stotis). Jeigu keliaujate vėlai vakare, miesto maršruto autobusas Nr. 29E kiekvieną dieną aptarnauja vėlyvuosius skrydžius. Šio reiso autobusai iš stotelės "Kauno oro uostas" išvykimas pritaikytas prie skrydžių tvarkaraščio - jis išvyks tik atvykus paskutiniam skrydžiui.
Tikslius tvarkaraščius rasite čia

Autobusu iš Vilniaus:

Jūsų patogumui iš Vilniaus į oro uostą ir iš oro uosto į Vilnių kasdien važiuoja ekspreso auotobusas. 
Vilniuje autobusas paima ir atveža keleivius iki viešbučio "Panorama", Kauno oro uoste autobusas sustoja prieš keleivių terminalą.
Autobuso tvakaraštis suderintas su aviakompanijos "Ryanair" tvarkaraščiu ir pritaikytas kiekvienam skrydžiui.
Bilietus galite įsigyti čia

Keleivių registracija


Aviakompanijos "Ryanair" keleiviams Į aviakompanijos "Ryanair" skrydžius visi keleiviai (taip pat ir asmenys keliaujantys su kūdikiais iki 2 metų) privalo registruotis internetu, išskyrus asmenys iki 16 m. turintys atskirą rezervacijos kodą nei suaugęs asmuo. Registracija internetu prasideda likus 15 dienų ir baigiasi likus 4 valandoms iki skrydžio. Bagažo pridavimas oro uoste prasideda likus 2 val. ir baigiasi likus 40 min. iki numatyto išvykimo laiko. Jeigu keliaujate tik su rankiniu bagažu ir turite atsispausdinę įlaipinimo kortelę, prie įlaipinimo vartų Jūs turite ateiti ne vėliau nei likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Skrydžiai nėra užlaikomi dėl vėluojančių keleivių  ir aviakompanija "Ryanair" neprisiima jokios atsakomybės už keleivių vėlavimą. 

Aviakompanijos "AirBaltic" keleiviams Keleiviai į oro uostą privalo atvykti anksčiau, kad spėtų susitvarkyti visus kelionės formalumus. Laikas, nurodytas biliete, yra lėktuvo pakilimo laikas. Bagažo pridavimas oro uoste prasideda prieš 2 val. ir baigiasi likus lygiai 40 min. iki numatyto išvykimo laiko. Skrydžiai nėra užlaikomi dėl vėluojančių keleivių  ir aviakompanija "AirBaltic" neprisiima jokios atsakomybės už keleivių vėlavimą.  Registracijos metu keleivis su savimi privalo turėti visus kelionei reikalingus dokumentus.

Aviakompanijos "IrAero" keleiviams Keleiviai į oro uostą privalo atvykti anksčiau, kad spėtų susitvarkyti visus kelionės formalumus. Laikas, nurodytas biliete, yra lėktuvo pakilimo laikas. Bagažo pridavimas oro uoste prasideda prieš 2 val. ir baigiasi likus lygiai 40 min. iki numatyto išvykimo laiko. Skrydžiai nėra užlaikomi dėl vėluojančių keleivių  ir aviakompanija "IrAero" neprisiima jokios atsakomybės už keleivių vėlavimą. Registracijos metu keleivis su savimi privalo turėti visus kelionei reikalingus dokumentus: galiojantį pasą, vizą, bei aviabilietą. Jei bilietas pirktas internetu, registracijos metu užtenka parodyti tik galiojantį pasą ir vizą. 


Kauno oro uosto skrydžių žemelapisKauno oro uosto kontaktai:

Oro uosto informacija
Tel. (8-37) 399 307
Faks. (8-37) 399 350
El. paštas: info@kun.lt
Darbo laikas: 7:00 - 24:00
VĮ "KAUNO AEROUOSTAS"
Oro uosto g. 4, Karmėlava
54460, Kauno rajonas
Administracijos tel. (8-37) 399 396
Faks. (8-37) 399 434
El. paštas: info@kun.lt
Įmonės kodas: 133021490
PVM mokėtojo kodas: LT330214917

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą