Kaip sutalpinti viską, ko reikia į rankinį bagažą?

Aviakompanijoms papildomai apmokestinus keleivių bagažą, neretai prieš kelionę susiduriame su problema, kaip į rankinį bagažą sutalpinti viską, ko reikės kelionės metu? Kiekvienas turi savų metodų ir paslapčių, kaip tą padaryti efektyviausiai - vieni perka talpiąsias Stuffa liemenės, kiti - rengiasi keliais drabužių sluoksniais, treti bando prasmukti pro oro uosto darbuotojus išsipūtusiais ir beveik plyštančiais lagaminais, vildamiesi, jog jų niekas nepastebės. Pateikiame Jums keletą patarimų, kaip išnaudoti Jūsų lagaminų erdvę, nors neabejojame, jog kiekvienas turi būdų, kaip šį sąrašą papildyti.

  • Drabužius sukite į ritinius, o ne lankstykite - šis senas ir daugelio patyrusių keliautojų naudojamas triukas sutaupys daugybę vietos Jūsų lagamine. Vilnoniai, medvilniniai ir nerti drabužiai linkę glamžytis mažiausiai, tad pasistenkite rinktis šių tekstūrų audinius savo kelioniniame garderobe. 
  • Išnaudokite batų erdvę. Jeigu į lagaminą pakuojate batus, išnaudokite jų vidų įdėdami porą kojinių, muilo ar kitą nedidelį daiktą. Šis būdas puikus ir tuo, kad batai išlaikys savo formą kelionės metu. 
  • Į kelionę vežkites medžiaginę rankinę. Medžiaginė rankinė ypač pravers jeigu aviakompanija leidžia gabentis tik vieną bagažo vienetą - prie patikros punkto ją nesunkiai sutalpinsite į lagaminą, o vėliau galėsite ir vėl išsiimti, kad Jūsų pasas ir pinigai būtų arčiau Jūsų. 
  • Įsidėkite dvipusių drabužių. Ar gali būti geriau tai, kad susipakavus vieną sijoną, kelionėje galėsite jį dėvėti iš dviejų pusių? 
  • Dėvėkite šiltesnius drabužius ir batus. Jeigu keliaujate į vėsesnius kraštus, kur Jums prireiks ilgaaulių batų dėvėkite juos skrydžio metu - juk kiekvienas lagamino centimetras yra vertingas, o tokie batai neabejotinai užims daug vietos. Paltą ar striukę galite pasiimti su savimi - aviakompanijos neskaičiuoja jų kaip atskiro bagažo vieneto. 
  • Vietoje įprastinio plaukų šepečio/šukų - įsigykite sulankstomą.
  • Vietoje pilnos pakuotės šampūno/dušo želė ir kitos kosmetikos - pasiimkite žurnaluose dažnai pridedamų mėginukų - taip ne tik sutaupysite vietos lagamine, bet ir išvengsite galvos skausmo eidami per saugumo patikrą ir pakuodami skysčius į specialius maišelius. 
  • Prieš pakuodami, patikrinkite, kokia temperatūra bus kelionės vietoje, kad pasiimtumėte tik reikalingiausius drabužius. 
  • Prieš pradėdami pakavimą sumeskite viską, ką ketinate vežtis į vieną krūvą - taip galėsite objektyviau įvertinti, ar iš tikrųjų vežatės tik reikalingiausius daiktus. 

Ir visada atminkite - svarbiausia, ne daiktai, kuriuos pasiemate į kelionę, o įspūdžiai, kuriuos iš jos parsivežate. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą