Aviakompanija AirbalticAIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra akcinė bendrovė, įsteigta 1995 metais. Pagrindinis akcininkas Latvijos valstybė turinti 99.8% akcijų.


2011 metais airBaltic skraidino daugiau kaip 3.3 mln. keleivių.
Šiuo metu airBaltic vykdo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos valstybių sostinių –Rygos Latvijoje, Vilniaus Lietuvoje ir Talino Estijoje.


Iš Vilniaus airBaltic siūlo tiesioginius skrydžius į Briuselį, Rygą, Taliną.

Iš Rygos airBaltic siūlo skrydžius į Alesundą, Amsterdamą, Atėna, Baku, Baris, Barseloną, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Briuselį, Budapeštą, Ciurichą, Dublina, Diuseldorfą, Frankfurtą, Hamburgą, Helsinkį, Kaliningradą, Kauną, Kijevą, Kišiniovą, Kopenhagą, Lapenrantą, Londoną, Milaną, Minską, Maskvą, Miuncheną, Nicą, Odesą, Oslą, Oulu, Palangą, Paryžių, Ryga, Romą, Simferopolį, Sankt Peterburgą, Stambulą, Stavangerį, Stokholmą, Taliną, Tamperę, Taškentą, Tbilisį, Tel Avivą, Turku, Umėją, Vasą, Veneciją, Vieną, Vilnių, Varšuvą.

RANKINIS BAGAŽAS

Jūsų ir kitų keleivių saugumui bei patogumui, kiekvienas keleivis (išskyrus kūdikius) į lėktuvo saloną gali pasiimti: Verslo klasės keleiviai - 2 vienetus rankinio bagažo; Ekonominės ir Bazinės klasės keleiviai - 1 vienetą, ne daugiau kaip 8 kg svorio. Rankinį bagažą reikia laikyti po kėde, esančia priešais keleivio vietą, arba virš keleivio vietos esančioje lentynoje. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Riboto mobilumo keleiviams leidžiama į lėktuvo saloną pasiimti pagalbines priemones, jei tai nepažeidžia saugumo taisyklių.
Portfelis, nešiojamasis kompiuteris, fotoaparatas ir pan. turi būti vežami 1 rankinio bagažo vienete. Papildomas / didesnių matmenų rankinis bagažas bus nepriimtas prie įlaipinimo vartų arba, jeigu įmanoma, už EUR 60 mokestį bus priimtas į lėktuvo bagažo skyrių. Jeigu abejojate dėl savo rankinio bagažo dydžio / svorio, prieš praeidami saugumo patikrą susisiekite su registruoto bagažo pridavimo skyriumi.

REGISTRUOTAS BAGAŽAS

Verslo klasė – ne daugiau kaip 3 vienetai nemokamo registruoto bagažo, kurio bendras svoris neviršija 30 kg.
Ekonominė klasė – nemokamai leidžiama vežti 1 registruoto bagažo vienetą, kurio bendras svoris neviršija 20 kg.
Bazinė klasė - jei mokate už bagažą bilieto įsigijimo metu, naudojant Mano užsakymai ar Sumokėkit už bagažą formą yra taikomas 20 EUR mokestis už  skrydžio kryptį  už kiekvieną registruoto bagažo vienetą.
Kitose pardavimo vietose taikomi šie mokesčiai:
EUR 30 / LTL 105 mokestis už registruojamo bagažo vienetą skrydžiui į vieną pusę;
EUR 20 / LTL 70 mokestis už registruojamo bagažo vienetą skrydžiui į vieną pusę BalticMiles nariams, jei už bagažą mokama įsigyjant bilietą.
Jei jūsų kelionė per Rygą yra su ilgesniu nei 24 valandų sustojimu, bagažo mokestis taikomas už kiekvieną skrydžio segmentą.

BalticMiles VIP nariams - Iš viso nemokamai leidžiama vežtis:
5 vienetus bagažo (iki 50 kg) su verslo klasės bilietu;
3 vienetus (iki 40 kg) su ekonominės klasės bilietu;
2 vienetus (iki 40 kg) su bazinės klasės bilietu.
BalticMiles Executive nariams - Iš viso nemokamai leidžiama vežtis:
4 vienetus bagažo (iki 40 kg) su verslo klasės bilietu;
2 vienetus (iki 30 kg) su ekonominės klasės bilietu;
1 vienetą (iki 30 kg) su bazinės klasės bilietu.

Šaltinis: www.airbaltic.lt

1 komentaras: