Vokiečių poros kieme - jų pačių rankomis pastatyta pasakų pilis

Vokiečių pora Heinzas ir Hildegard Schonewolf pastaruosius 37 metus praleido statydami pasakišką pilį tiesiog savo namo kieme. Tokias pilis tikimės pamatyti pasakų knygose vaikams, ar geriausiu atveju Disneilende, tačiau tikrai ne prie kažkieno gyvenamojo namo. 76 metų buvęs statybininkas Heinzas pastaruosius 37 metus kasdien tobulina iš akmenų bei plytų ir cemento sumūrytą šedevrą.
Pora pasakoja, jog pilies istorija prasidėjo nuo paprasčiausios kadaise pastatytos tvoros, kuri vis būdavo papildoma. Nuo pat 1975m. Heinzas ir jo žmona nėra atostogavę, kadangi visas laisvas laikas skiriamas pasakų pilies tobulinimui. Šeimininkas pripažįsta, jog pilis tikriausiai niekada nebus baigta statyti, nes jis nuolat sugalvoja kažką naujo, kuo žūtbūt reikia papildyti statinį. Pilį nemokamai jau gali aplankyti visi smalsuoliai ir turistai besisvečiuojantys Dudweiler mieste Vokietijoje. 


Penkiolikos metrų aukščio ir tokio paties pločio Schonewolfų pilyje rasite bokštų, siaurų pasažų, mūšio aikštelių ir netgi 18000 litrų akvariumą rūsyje. Pora spėja, kad pilies statyboms jie jau išleido virš 50000 eurų.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą