Skrydžiai į Sintrą | Portugalija


Miestas įsikūręs už 25 kilometrų nuo Lisabonos, 270 kilometrų nuo Porto, 130 kilometrų nuo Evoros, 10 kilometrų nuo Uolos kyšulio ir 240 kilometrų nuo Faro. Miestas yra prie kalnų, todėl kartais klimatas Sintroje gali skirtis nuo Lisabonos. Norint aplankyti Sintra geriausia skristi į Lisabonos oro uostą, tačiau jei norite prieš tai dar pakeiliauti palei praktiškai pusę Portugalijos pakrantės galima leistis į Porto oro uostą.
Miestas žymus savo unikalia architektūra ir yra įtrauktas (1995 m.) į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Sintroje yra sena maurų pilis. Ši pilis buvo pastatyta maurų IX amžiuje, tačiau buvo užkariauta karaliaus Alfonso Henriko 1147 metais. Penos rūmai primena arabišką stilių. Jie yra netoli Monseratės rūmų. Penos rūmai yra spalvoti, turi sodą, aptverti tvora. Rūmuose įrengtas muziejus. Monseratės rūmai yra netoli Penos rūmų. Tai viena iš Sintros įžymybių. Altos kryžius yra aukščiausioji Sintros kalvų vieta. Jis stovi 529 metrų aukštyje. Jis pastatytas XVI amžiuje.1 komentaras:

  1. Sintroje tikrai yra, ką pamatyti. kelionė į Portugaliją yra gerai, bet patarčiau skristi iš Varšuvos, o ne iš VNO> Ten galima žymiai pigesnių skrydžių rasti.

    AtsakytiPanaikinti