Naktiniame klube Sankt Peterburge Naujieji metai sutinkami kas vakarąŠvenčių laikotarpiu visus aplanko kažkokia ypatinga dvasia. Tai naujų vilčių ir naujos pradžios laikas, kai visi tikimės, jog Naujieji metai bus gražesni, geresni, lengvesni. Tačiau, jeigu Naujieji būtų sutinkami kasdien? Ar ta šventė vis dar teiktų tiek pat džiaugsmo? Sankt Peterburge jau 10 metų veikiantis naktinis klubas savo sėkme įrodo, kad netgi kasdienis Naujųjų sutikimas gali būti toks pats jaudinantis ir linksmas. Šiame klube Naujieji metai yra sutinkami 365 dienas per metus!

Klube yra viskas, ko reikia tipiškam Naujųjų metų sutikimui rusišku stiliumi - kas vakarą giedamas Rusijos himnas, per televiziją klausomasi V. Putino naujametinio sveikinimo, visi svečiai pasipuošę karnavaliniais drabužiais. Visą vakarą vyksta konkursai, žaidimai ir šokiai, o publiką linksmina profesionalūs aktoriai. 


Naktinis klubas yra itin populiarus, rezervuoti staliuką čia reikia mažiausiai prieš savaitę. Klubo lankytojai pripažįsta, kad pati idėja yra nuostabi, kadangi ne visi turime galimybių sutikti Naujuosius su brangiais žmonėmis dėl darbo, atstumo ar kitų faktorių, tačiau bet kada galima atvykti čia su savo kompanija ir kaip reikiant pasilinksminti. Klubo savininkas teigia, kad Naujųjų išvakarės ypatingos ne kažkuo kitu, bet būtent žmonių nuotaika, tad tarp minios švenčiančiųjų, šampano purslų ir šventinių dekoracijų, nesunku įtikėti, kad šiandien iš tikrųjų paskutinė senųjų metų diena, ar ne?Komentarų nėra:

Rašyti komentarą