Kur keliauti rugsėjo mėnesį?

Rugsėjis - vienas tinkamiausių metų mėnesių kelionėms. Tuo metu Europoje jau pasibaigęs atostogų bumas, todėl kelionių organizatoriai siūlo mažesnes kainas. Kitas keliavimo rudenį privalumas - lankytini objektai nebus taip gausiai apgulti turistų, todėl norint išvysti vietos įžymybes nebeteks laukti ilgose eilėse. Daugelyje Europos šalių didieji karščiai jau atslūgę, tačiau oras dar yra pakankamai šiltas. Rugsėjį Kroatijoje vyrauja itin švelnus Viduržemio klimatas. Vykstantiems į Graikiją rugsėjo mėnesį galima aplankyti ne tik salas, bet ir žemyninę dalį. Portugalijoje šiuo metų mėnesiu paprastai dar vyrauja vasariškai šilti orai, todėl galima ištyrinėti ir šalies šiaurę, kur žiemos metu būna kiek vėsiau, na, o pietuose vis dar bus tinkamas metas pasilepinti saulės voniomis ir vandens malonumais.


Rugsėjis - gan neblogas metas apsilankyti ir Azijoje - nors liūčių sezonas vis dar aktyvus ir Jums gali kliūti daugiau lietaus nei įprasta, tačiau keletoje šalių saulėtos dienos jau lepina turistus, todėl tokiu metu galima keliauti į Kiniją (pvz. į šiaurės rytus), Malaiziją, Indoneziją. Rugsėjo mėnesį vis dar reiktų vengti Azijos pietų, kur tokiu metu dar išlieka taifūnų tikimybė. Tačiau šiuo metų laiku jau galima skristi į vieną iš Indonezijos salų - pvz. Balio salą - kur Jus džiugins saulė, šiltas vandenynas ir paslaugūs vietiniai gyventojai.Rugsėjis tinkamas metas ir visiems svajojantiems nuvykti į Afriką - Zimbavė šiuo metu Jus pasitiks maždaug 27 laipsnių temperatūra, nuostabiu kraštovaizdžiu ir niekada nenurimstančiu laukiniu gyvenimu. Afrikos šiaurėje rugsėjo mėnesį vis dar karšta - tačiau kaitra jau ne itin varginanti, todėl tuo metu galima drąsiai dairytis pigių skrydžio bilietų į Egiptą, Maroką ar Tunisą.


Jungtinėse Amerikos Valstijose rugsėjis - pats tinkamiausias metas apsilankyti Arizonoje, Kolorade, Nevadoje, Jutoje ir Naujojoje Meksikoje - rugsėjį jau bus praėjusi vasaros kaitra ir dar neatėjusi šaltojo sezono žvarba. Tuo pačiu išvengsite vasaros mėnesiams būdingo turistų antplūdžio.Rugsėjo mėnesį nerekomenduojama keliauti į tas pasaulio šalis, kuriose išlieka didelė uraganų, tornadų, liučių ir kitų stichijų tikimybė - tai Karibai, Centrinė Amerika bei kai kurios Azijos šalys.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą