Kaip užsiregistruoti į Ryanair skrydį?


Įsigijote skrydžio bilietus su aviakompanija Ryanair? Nepamirškite, jog turite prieš skrydį atlikti internetinę registraciją (angl. online check-in). Nežinote, kaip tą padaryti? Žemiau rasite išsamų paaiškinimą, kaip registruotis į skrydį su aviakompanija Ryanair:

1. Eikite į aviakompanijos svetainę www.ryanair.com arba tiesiog spauskite ant nuorodos, kuri buvo išsiųsta Jūsųs elektroninio pašto adresu įsigyjant aviabilietus.

2. Iš meniu punktų pasirinkite "Manage my booking" (liet. tvarkyti rezervaciją), tada - "online check-in" (internetinė registracija). Tinklapio dešinėje taip pat yra žalias mygtukas su užrašu "online check-in" - galite spausti ir čia. 

3. Sekančiame lange Jūsų bus paprašyta identifikuoti užsakymą - tai padaryti galite vienu iš trijų būdu. Paprasčiausias - antrasis variantas, kur turėsite įvesti savo rezervacijos numerį (6 raidžių bei skaičių kombinaciją, kurią turėjote gauti el. paštu), elektroninio pašto adresą bei iš kur ir į kur keliaujate. Spauskite "Online check-in". 

4. Jeigu duomenis įvedėte teisingai - Jums atsidarys langas su oro uosto saugumo taisyklėmis, kurias visas privalote pažymėti varnelėmis. Spauskite "continue" (liet. tęsti). 

5. Sekančiame lange pasirinkite keleivių, kuriuos norite užregistruoti skrydžiui vardus ir pavardes. Toliau sistema paprašys suvesti keleivių gimimo datas, pilietybę, dokumento, kurį imsite į kelionę tipą (pasas arba asmens tapatybės kortelė), dokumento numerį, išdavimo vietą bei galiojimo datą. 

6. Kadangi už kiekvieną klaidą Jums teks sumokėti papildomai - prieš tęsdami dar kartą atidžiai patikrinkite visus duomenis. Taip pat pažiūrėkite ar uždėjote varnelę ant "check-in for return flight" - tokiu atveju Jums nebereikės papildomai registruotis grįžimo skrydžiui - iš karto atsispausdinsite dvi įsodinimo kortelės kiekvienam keleiviui. 

7. Spauskite "Check-in" ir atsispausdinkite įlaipinimo korteles. Jeigu tą padaryti pamiršite - mokėsite aviakompanijai 100 eurų baudą. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą